Po prawie dwóch latach funkcjonowania kabaret A JAK! zdecydował się założyć stronę internetową. Proces decyzyjny był tak długi WCALE NIE DLATEGO, że w naszym składzie są tylko kobiety. Po prostu tak wyszło 😀

Do tej pory mogliście obserwować nasze poczynania na Facebooku, Instagramie, YouTube, kilkukrotnie podczas realizacji telewizyjnych (TVP, Polsat), a zwłaszcza na występach na żywo, w różnych miejscach Polski (Kraków, Kielce, Białystok, Bytom, Ełk, Bielsko-Biała, Wałbrzych, Ostrołęka, Cieszyn, Poznań, Płock…).

Co się u nas działo od momentu założenia do dziś? Spotkałyśmy się jakieś dwa lata temu – najpierw we trzy (Madzia, Marysia i Karolka) w amatorskim teatrze akademickim. Tam powstał pomysł na wspólny kabaret z muzyką na żywo. Do składu dołączyła Ada, sprawiając, że naszym ulubionym instrumentem stał się fortepian, a kabaret – składem w pełni kobiecym. Nasz pierwszy wspólny, oficjalny występ miał miejsce w grudniu 2015 r., podczas krakowskiej Niebywalencji – Festiwalu im. Jeremiego Przybory. Ze swoim autorskim materiałem występujemy od lutego 2016 r., a więc od tarnowskich Eliminacji Regionalnych do 32. Przeglądu Kabaretów PAKA. Od tej pory jeździmy na festiwale kabaretowe, z których często wracamy z nagrodami, o których więcej tutaj. Z olbrzymią radością występujemy z naszymi dwoma programami („Matki, żony i kucharki” oraz  „Misja: Męskość dla Mężczyzn”) zarówno „solowo” jak i podczas różnych kabaretonów.

To chyba tyle – na dobry początek 🙂 

Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę i obserwowania nas w mediach społecznościowych!

Do kolejnego napisania!

Karolka

WWWw końcu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *